چگونه ویروس ای که new folder  درست می کند حذف کنیم

سلام دوستان عزیز امروز می خوام ویروس new folder  درست می کند رو براتون معرفی کنیم .

معرفی ویروس

به هر فایل یا پوشه ای که وارد می شوید یک new folder به اندازه 104 کیلو بایت  درست می کند که نمی شه پاکش کرد هر چه هم پاکش کنیدبلافاصله دوباره درست کنید .. دوبل کلیک روش کنید my Dosument باز می شود . آنتی ویروس نمی توانید نصب می کنید زیرا در قسمت دیتا خود لیست همه آنتی ویروسها را دارد فقط از آنتی ویروسهای جدید مثل NOD32 میتوانید استفاده کنید . من خودم این روش زیر رو استفاده کردم . بارهااین ویروس از سیستم دوستان حضوری وتلفنی پاک کردم . و روش خیلی درستی است .خب دیگر وقت شما را نمی گیرم بریم سراغ حذف ویروس :

روش حذف ویروس

ابتدا کامپیوتر را رستارت می کنیم . سپس کلید F8 را در صفحه کلید می زنیم . وارد صفحه سیاهی می شوید که نوشته شده است

WINDOWS NORMALI

REBOOT

SAFE MOOD

SAFE MOOD NETWORK

وغیره نوشته شده است شما گزینه SAFE MOOD  خالی را انتخاب می کنید وارد ویندوز شبیه ویندوز 98 می شود  اولین کاری که می کنیم . گزینه جستجو ( SEARCH) را از منوی استارت انتخاب می کنید . ودر قسمت ALL files  AND folders  (    new folder را تایپ میکنید . سپس گزینه search  را انتخاب می کنید تا این عبارت را برای شما جستجو کند . پس از این که این عبارت را یرای شما جستجو کرد . شما new folder  هایی که به اندازه 104 کیلو بایت می باشد را پاک می کنید . ممکن است برای بار اول به خوبی حذف نشود . یعنی اینکه شما یک پوشه ای را با ظرفیت 104 کیلو بایت می بینید می خواهید پاکش کنید اما با پیغام خطا مواجه می شویم . شما با ید از اول مسیربالا را طی کنید . تا کامل حذف شود . بعد از اینکه تما م new folder  های عامل ویروس حذف شده باشند . شما از منوی استارت گزینه RUN  را انتخاب می کنید . وعبارت MSCONFIG را تایپ می کنید توجه داشته باشید اگه ویروس به خوبی حذف نشده باشد اگر این عبارت بنویسید وok  را بزنید این فرمان عمل نمی کند . اما اگر به خوبی حذف شده باشد . با اجرای این فرمان کادری ظاهر می شود ما با گزینه آخر یعنی سمت راست ( startup ) سرو کار داریم ما با انتخاب این گزینه و برداشتن تمام تیک های درون کادرها سپس ok  می زنیم . سیستم رستارت می شود .

 

بله عزیزان این بود یکی از روش های حذف این ویروس .یکی از روش های دیگر حذف این ویروس این روش را من تو مجله رایانه خبر خوانده بودم امتحان نکرده بودم به این روش که شما  وقتی که وارد صفحه  safe mood می شوید با نصب آنتی ویروس می توانید این ویروس را حذف کنید .

توصیه من به شما دوستان عزیز این است که همیشه آنتی ویروس بر روی سیستم خود از قبل نصب بکنید تا کامپیوتر شما دچار ویروس نشود . اگر یک آنتی ویروس خوب نصب شده بود دچار این ویروس نمی شدید .

آنتی ویروسی که من خودم الان نصب کردم آنتی ویروس NOD32  است خیلی آنتی ویروس سبک کم حجم واز سرعت بالای scan برخوردار است وقابل شناسایی خیلی از ویروس ها می باشد . بدون این که از سرعت سیستم شما بکاهد .

نوشته شده توسط دولاب نت در پنجشنبه سوم خرداد ۱۳۸۶ ساعت 21:43 | لینک ثابت |
 
offshore